Termso - Polski producent zbiorników

Prosta historia
Bogate doświadczenie

TERMSO stosuje do produkcji zbiorników różne gatunki stali (austenityczne 316L oraz duplex), zawsze są to atestowane stale renomowanych producentów. W przypadku zbiorników wykonywanych na indywidualne zamówienie stal dobierana jest do potrzeb klienta, np. do wody zdrojowej.

Wysoka jakość była zawsze jednym z priorytetów firmy, dlatego TERMSO wdrożyła system zarządzania jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001. Spawy są trawione i pasywowane, a zbiorniki przechodzą próby ciśnieniowe

“Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą. Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować – już po niej. “

Adam Merchelski
właściciel

TERMSO jako specjaliści w dziedzinie podgrzewaczy i zbiorników ze stali nierdzewnej, oferujemy szeroką gamę produktów z wieloma indywidualnymi rozwiązaniami. Stale poszukujemy nowych rozwiązań i innowacji we wszystkich obszarach zbiorników i obróbką stali nierdzewnej z dużym zaangażowaniem.

Zapewniamy wysoki stopień elastyczności w opracowywaniu indywidualnych rozwiązań dla klienta. Dążymy do wielu celów w tym procesie: oszczędność energii i wody, komfort, higiena, trwałe produkty, łatwa instalacja i obsługa, szybki i dobry serwis.

Nasza kadra

Trzon naszej firmy tworzą wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy w każdej sytuacji służą profesjonalną wiedzą i wsparciem, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Nasza misja

Konsekwentnie i odpowiedzialnie budujemy środowisko zrównoważonej polityki handlowej skupionej na osiągnięciu porządku i harmonii pomiędzy współpracującymi podmiotami z sektora techniki grzewczej i sanitarnej.

Najwyższa jakość

Selekcjonujemy i wdrażamy produkty i marki wyłącznie w jakości premium, pozwalające skutecznie osiągnąć efektywność ekologiczną oraz ekonomiczną przy jednoczesnym zapewnieniu pełnej satysfakcji naszych odbiorców.

Serwis termso
cenimy zadowolenie klienta

Niezawodny serwis

Zapomnij o kłopotach z serwisowaniem zbiorników. Nasz serwis działa niezawodnie i oferuje rozwiązania, które zapewnią Ci spokój oraz ciągłość pracy.

Serwisujemy zbiorniki oraz ich osprzęt w okresie gwarancji i po jej upływie, aby przywrócić Twoim zbiornikom doskonałą formę. Dbamy o jakość usług, bo wiemy, jak ważny jest Twój czas.